Alexi Wasser – portret szefowej cz. II

Nadal uczę się, jak zrównoważyć pracę i życie osobiste. Kiedy jest się wolnym strzelcem tak jak ja, kiedy nie ma się czegoś stałego, myśli się, że ciągle trzeba pracować, i to staje się męczące. Tę ciągłą walkę prawdopodobnie zna każda dziewczyna, która chce zrobić karierę, lecz nie ma stałego źródła utrzymania.

Opracuj harmonogram, w którym znajdzie się czas na telefon do zirytowanych najbliższych i przyjaciół, na seks z chłopakiem, gimnastykę, terapię, przyjęcia, pisanie ese- mesów, udział w portalach społecznościowych, manikiur i pedikiur oraz zakupy. A TAKŻE na pracę, dzięki której będziesz mogła utrzymać styl, jakiego pragniesz. Ustał granice i porządek. Musisz być dla siebie niczym rodzic!

Jeśli chodzi o znalezienie faceta, który wesprze cię w byciu #SZEFOWĄ, spotykałam się z różnymi odmianami tępaków. Na przykład jeden taki, który na początku znajomości wydawał się ufny i pewny siebie, na koniec okazał się osobnikiem, któremu zagrażała i przeszkadzała moja osobowość, kariera, ałe również zalotność i otwartość, łnny jawnie ignorował to, czym się zajmuję. W ogóle się tym nie interesował. Mogę się spotykać jedynie z kimś, kogo szanuję, kogo uznam za fascynującego i interesującego. Jeśli nie potrafi się odwdzięczyć tym samym, wtedy mamy problem.

Zastanów się, co lubisz robić i (jeśli jesteś w tym naprawdę dobra) postaraj się wykombinować, jak z tego wyżyć! Nie bój się! Wszyscy umrzemy, kwestia tylko kiedy i jak – więc bądź DZIELNA! Nigdy nie pożałujesz, że próbowałaś spełnić swoje marzenie! Tylko nie spędzaj czasu na balowaniu i piciu. Świętuj jedynie wtedy, kiedy jest co świętować. Bądź dumna z tego, co robisz. Nie odwalaj fuszerki. Bądź najlepsza. Miej do zaoferowania coś wyjątkowego i specjalnego, dzięki czemu ludziom będzie lepiej. Nie sypiaj ze wszystkimi w pracy. Świat jest mały. Powodzenia. „Kiedy traktuje się swoją własność jako symbol ciężkiej pracy, rzeczy, które do nas należą, nabierają zupełnie innego znaczenia”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>