Styl Nasty Gal – dalszy opis

Zawsze wsłuchujemy się w to, czego chce nasza klientka, ale nie aprobujemy wszystkich nurtów lansowanych w modzie. Jeśli sylwetką dnia jest model przypominający Stay Puft Marshmallow Man i moda mówi, że powinnaś nosić sukienkę w kształcie jajka maskującą talię, lecz eksponującą siedzenie, no cóż, wtedy możesz kupować gdzie indziej. Nasty Gal nie chce, żebyś wyglądała niczym piankowy potwór.

Sprzedawanie ubrań vintage to świetne ćwiczenie, żeby nauczyć się, czego ludzie pragną w danym momencie i czego chcą zawsze. Uczestniczymy w dialogu przemysłu modowego, ale ciągle będą pewne podstawowe rzeczy, o których będziemy mówić, nawet jeśli w danym momencie nie ozdabiają one stron „Vogue’a”: rockowy T-shirt, kurtka motocyklowa, czerwone usta, biker boots, rurki, skórzane spodnie, biała koronkowa sukienka. Musisz wiedzieć, co jest najlepsze dla twojej sylwetki, my zaś musimy wiedzieć, co jest najlepsze dla nas jako marki.

Uosobieniem stylu zawsze będzie szykowna Francuzka: chłopczyca a ia Alexa Chung i jej proste, eleganckie ubrania, luźne sukienki i ogólny swobodny, nierzucający się w oczy luz. Jeśli jednak mogę zacytować Boba Dylana – „To nie ja, skarbie”. Mam szerokie biodra i znalazłszy się w takim momencie życia, kiedy zaczęłam się ubierać w to, co tak naprawdę mi odpowiadało (a niekoniecznie pasowało do słuchanej muzyki), zdałam sobie sprawę, że jeśli nie założę czegoś, co zaakcentuje moją talię, będę wyglądała jakbym dreptała po ulicy w lodówce.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>